29 września 2024 / September 29th, 2024
 

#BiegamDobrze – Rozgrzewka” odcinek 4

24-08-2023 11:08

To dzięki Wam organizacje partnerskie #BiegamDobrze mogą realizować ważne i potrzebne projekty! Dziękujemy 💛 Grzegorz Hensler z Fundacji DKMS i Łukasz Kościuczuk z Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! opowiadają o tym co i jak robią w #BiegamDobrze i dzięki #BiegamDobrze.

W dzisiejszym odcinku: wspomnienie historii rekordowej zbiórki i sprzedaży sukni ślubnej, jak ważna jest psychoonkologia i krótka debata na temat mycia zębów przed zapisaniem się do bazy.

 

„- Dzisiaj, przed spotkaniem z Wami, ja też się zapisałem na maraton i uwaga zebrałem na pakiet… w ciągu wypicia kawy, to jest ‚doable’ i stosunkowo proste – zdradza Łukasz. – Kiedy podchodzi się do tego jak do zabawy, która ma dawać mi i moim znajomym radość i zadowolenie, to to się staje przyjemnością, a nie znojem i wysiłkiem”.

Jeśli chcecie pobiec w 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim, Nice To Fit You Warszawskiej Dysze lub drużynowo w Bridgestone sztafecie maratońskiej i pomóc innym, a pakiet startowy otrzymać w prezencie, to koniecznie wybierzcie ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze!

 

UWAGA! Data graniczna na zebranie kwot minimalnych w tegorocznej odsłonie to 31 sierpnia 2023 – pozostał tydzień! Jeśli do tego czasu zbierzecie wymagane minimum, otrzymacie wyjątkowe, pomarańczowe numery startowe! Sprawdźcie swoje wirtualne skarbonki.

 

 

Szczegóły akcji: 👉 https://nnmaratonwarszawski.com/biegamdobrze

Lista aktualnych zbiórek: 👉 https://nnmaratonwarszawski.com/biegamdobrze-maraton


To był ostatni odcinek serii! Dziękujemy za oglądanie!

#BiegamDobrze to największa w Polsce biegowa akcja charytatywna. Zapisanie na zawody poprzez ścieżkę charytatywną to szansa na wsparcie ważnego dla siebie celu społecznego – jednej z partnerskich organizacji charytatywnych. Od początku trwania akcji wspólnie z biegaczami zebraliśmy już 7 milionów złotych. #BiegaDobrze coraz więcej osób! Jak to działa? Uczestnik zakłada zbiórkę i zachęca swoich bliskich do wpłat na ważny dla niego cel i wspólnymi siłami zasilają wirtualną skarbonkę. Po osiągnięciu wyznaczonych pułapów – tzw. kwot minimalnych – biegacz otrzymuje w prezencie pakiet startowy na bieg wraz z wyjątkowym, pomarańczowym numerem startowym, który wyróżnia go podczas trwania biegu. Pamiętaj – w słusznej sprawie biegnie się lżej!