29 września 2024 / September 29th, 2024
 

#BiegamDobrze – Rozgrzewka” odcinek 1

05-08-2023 14:08

Lubią biegać. Chcą pomagać. Biegają dobrze.

Mamy dla Was rozmowę z uczestnikami akcji #BiegamDobrze o… akcji #BiegamDobrze. To pierwszy odcinek naszego cyklu „#BiegamDobrze – Rozgrzewka”, w którym przedstawimy Wam ten projekt tak, że nie będzie miał już żadnych tajemnic!

W dzisiejszym odcinku… bardzo konkretna, inspirująca dawka ludzkich historii i pozytywnej energii. Przekonajcie się ile satysfakcji, zabawy i emocji jest w #BiegamDobrze, a później spróbujcie sami.

 


Dziękujemy naszym pomarańczowym bohaterom!

– Ania Majchrzak,

– Kosma Zalewski (https://www.facebook.com/BiegiZCharakterem),

– Paweł Zasłonka @tata_pielęgniarz

oraz niezawodnym prowadzącym:

– Kama Ryciak @kama_ryciak

– Michał Hanczak @hanczak

 

Dołączenie do akcji jest naprawdę proste, szczegóły TUTAJ >>>

Kolejne odcinki „#BiegamDobrze – Rozgrzewka” już wkrótce!

_______

#BiegamDobrze to największa w Polsce biegowa akcja charytatywna. Zapisanie na zawody poprzez ścieżkę charytatywną to szansa na wsparcie ważnego dla siebie celu społecznego – jednej z partnerskich organizacji charytatywnych. Od początku trwania akcji wspólnie z biegaczami zebraliśmy już 7 milionów złotych. #BiegaDobrze coraz więcej osób! Jak to działa? Uczestnik zakłada zbiórkę i zachęca swoich bliskich do wpłat na ważny dla niego cel i wspólnymi siłami zasilają wirtualną skarbonkę. Po osiągnięciu wyznaczonych pułapów – tzw. kwot minimalnych – biegacz otrzymuje w prezencie pakiet startowy na bieg wraz z wyjątkowym, pomarańczowym numerem startowym, który wyróżnia go podczas trwania biegu. Pamiętaj – w słusznej sprawie biegnie się lżej!