29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Depozyty na 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim i imprezach towarzyszących – koniecznie przeczytaj przed startem!

16-09-2023 13:09

Depozyty dla biegaczy biorących udział w biegach odbywających się w ostatni weekend września 2023 roku będą się znajdowały na naczepach aut i zostaną zorganizowane tak, byście mogli wygodnie oddać i odebrać swoje rzeczy. Przeczytajcie najważniejsze informacje o funkcjonowaniu depozytów.

Dzięki naszemu partnerowi będziecie mogli zdeponować swoje rzeczy w Miasteczku Biegacza – tuż przy Pałacu Kultury i Nauki od strony Marszałkowskiej. Zobaczcie mapkę!

 

DZIAŁANIE DEPOZYTÓW

Worki depozytowe ze swoimi rzeczami będziecie mogli złożyć w specjalnie oznaczonych ciężarówkach DAF Trucks Polska zlokalizowanych w Miasteczku. Wszystko po to, abyście oddając swoje rzeczy w dobre ręce wolontariuszy i do przechowania na autach, mogli skupić się wyłącznie na pokonywaniu kilometrów.

W pakiecie startowym otrzymacie worek umożliwiający zdeponowanie rzeczy przed biegiem. Aby oddać depozyt, na worek należy przykleić naklejkę z numerem startowym. Do odbioru depozytu potrzebny będzie numer startowy. Pamiętajcie, że za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności!

 

45. NATIONALE-NEDERLANDEN MARATON WARSZAWSKI I NICE TO FIT YOU WARSZAWSKA DYCHA

  • Depozyty uczestników Nice To Fit You Warszawskiej Dychy będą działały w godz. 7:30-12:00.
  • Depozyty uczestników 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego będą działały w godz. 7:30-16:00.

Numer samochodu, do którego możecie oddać depozyt znajduje się na numerze startowym w prawej dolnej części. Depozyty można odebrać w wyznaczonych godzinach z dokładnie samych aut na terenie Miasteczka.

 

BRIDGESTONE SZTAFETA MARATOŃSKA

Depozyty uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej będą przyjmowane w pobliżu startu zmiany i możliwe do odbioru na końcu zmiany. Aby oddać i odebrać depozyt szukajcie aut – ciężarówek DAF Trucks Polska oznaczonych jako „Depozyty”. Szczegóły sprawdzicie w tabeli:

PRZEBIERALNIE

Przed biegiem i po biegu uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z przebieralni. Te znajdą się w pobliżu depozytów.


PO WIĘCEJ INFORMACJI TECHNICZNYCH – SPRAWDŹCIE INFORMATOR! >>>