29 września 2024 / September 29th, 2024
 

OSHEE – właściwe nawodnienie i zapas energii dla biegaczy

07-09-2022 14:09

Ponad 27 tysięcy butelek, czyli prawie 21 600 litrów napojów izotonicznych! Produkty OSHEE będą dostępne zarówno na trasie biegu, jak i w pakietach startowych dla uczestników 44. Maratonu Warszawskiego!

OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

Podczas 44. Maratonu Warszawskiego napoje izotoniczne OSHEE zapewnią właściwe nawodnienie i zadbają o zapas energii dla wszystkich biegaczy!

Potrzebujesz energii po intensywnym wysiłku? Sięgnij po OSHEE!

 

OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 55 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.