29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Jak odebrać pakiet startowy?

18-09-2023 20:09

Pakiet startowy na nadchodzący 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski, Nice To Fit You Warszawską Dychę, Bridgestone Sztafetę Maratońską oraz Nationale-Nederlanden Mini Maraton odbierać będzie można w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej).

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
• 22 września 2023 (piątek) – 14:00 – 20:00
• 23 września 2023 (sobota) – 10:00 – 20:00

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Pamiętaj – kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Nie przychodź na sam początek działania Biura, jeśli nie musisz, aby uniknąć tłoku. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

  • Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
  • Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – TWOJE BIEGI->POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

UWAGA – PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

  • Biegacze charytatywni! Podczas wizyty na Expo koniecznie pamiętajcie o odwiedzeniu stoiska organizacji, dla której biegniecie w ramach akcji #BiegamDobrze. Przez cały czas pracy Biura Zawodów będą na Was czekać przedstawiciele wszystkich organizacji!
  • Pakiety startowe na Bridgestone Sztafetę Maratońską odbiera kapitan lub osoba pisemnie przez niego upoważniona na podstawie karty startowej z podpisami wszystkich uczestników sztafety.
  • Sprawdź, jak odebrać numery startowe na Nationale-Nederlanden Mini Maraton >>>

JAK DOJECHAĆ?

Jak zwykle – rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej! Biuro Zawodów mieści się w Pałacu Kultury i Nauki – dojedziecie tam metrem, stacja Centrum (M1) lub stacja Świętokrzyska (M1 i M2).

UWAGA! Parking przy PKiN od piątku (22 września) od godziny 18:00 do niedzieli (24 września) do końca dnia NIE BĘDZIE czynny! Parkowanie będzie możliwe jedynie na ograniczonej liczbie miejsc ogólnodostępnych wzdłuż ulic Al. Jerozolimskie oraz Świętokrzyska.

Biegaczu! Skorzystaj z komunikacji miejskiej i dobrze zaplanuj przyjazd po pakiet startowy! Nie zostawiaj wizyty w Biurze Zawodów na ostatnią chwilę!


Cały czas otwarte są zapisy na nasze biegi! Zarejestruj się i poczuj emocje Wielkiego Biegu!

Zgłoszenia online na dystans maratonu oraz dychy zostaną zamknięte w dniu 23.09.2023 r. Zgłoszenia na sztafetę zamykają się 18.09.2023 r.

Zapisanie się do biegu maratońskiego i na 10 kilometrów będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, z zastrzeżeniem że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 21.09.2023 r. oraz dostępnych w Biurze Zawodów wynosi 200.