29 września 2024 / September 29th, 2024
 

I Mistrzostwa Polski Blogerów w maratonie

20-08-2015 18:08

MPB

Blogerzy na maratonie!

W trakcie 37. PZU Maratonu Warszawskiego odbędą się pierwsze w Polsce Mistrzostwa Blogerów w maratonie. Zapraszamy do udziału w rywalizacji blogerów nie tylko związanych z bieganiem. W tym roku stawiamy na przedstawicieli młodych mediów. Zapraszamy Was także, na Run BlogFest.

Doceniamy, jak wielką rolę blogerzy odgrywają w popularyzacji biegania, zdrowego stylu życia i profilaktyki zdrowotnej. Widzimy, jak wspierają biegaczy integrując wokół siebie osoby zainteresowane aktywnym stylem życia i treningami biegowymi. Dlatego chcemy dużą część maratońskiego weekendu poświęcić nowym mediom.

Oczywiście do udziału w Mistrzostwach zapraszamy także tych biegających blogerów, którzy piszą na tematy niezwiązane z bieganiem.

W czasie 37. PZU Maratonu Warszawskiego będzie okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do spotkania i wymiany doświadczeń. Wraz z PolskaBiega.pl i marką adidas organizujemy Run BlogFest, czyli serię wydarzeń specjalnie dla Was, m.in. warsztaty dotyczące nowych technologii czy zarabiania na blogu i wyjątkową imprezę po Maratonie. Więcej szczegółów na temat Run BlogFestu znajdziecie tutaj.

Zgłoszenia do udziału w I Mistrzostwach Polski Blogerów w maratonie dokonacie zaznaczając odpowiednie pole w czasie rejestracji na 37. PZU Maraton Warszawski.

Widzimy się 27 września na I Mistrzostwach Polski Blogerów w Maratonie.

RunBlogFest_LogoPolskaBiega_pl_poziomadidas logo png