29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wirtualne Muzeum Maratonu Warszawskiego

08-06-2018 13:06


Maraton Warszawski
to nie chwilowa moda na bieganie, to czterdzieści lat wielkich emocji i sportowej rywalizacji. To opowieść o ludziach i czasach nierozerwalnie związana z historią miasta i kraju. A wszystko to dzięki Wam, to Wy biegacze jesteście dla nas największą inspiracją. Stwórzmy razem Wirtualne Muzeum Maratonu Warszawskiego. Będzie ono dostępne dla każdego, a zebrane eksponaty opowiedzą historię o tym, jak impreza się zmieniała i jak przygotowania, udział i ukończenie Maratonu Warszawskiego wpłynęły na życie wielu biegaczy.

Czekamy na zdjęcia Waszych maratonowych eksponatów i pamiątek (medali, numerów, wycinków gazet). Swoje wspomnienia przesyłajcie na adres: muzeum@maratonwarszawski.com. Dodajcie krótki opis z informacją, jakie wspomnienie jest z nim związane. Odtwórzmy wspólnie blisko 40 lat historii Wielkiego Biegu!

Żebyśmy mogli wykorzystać przesłany przez Ciebie materiał potrzebujemy Twojej zgody. Prosimy o wklejenie w treści maila przygotowanego przez nas oświadczenia  wraz z dopiskiem „wyrażam zgodę” oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

OŚWIADCZENIE