29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Dziękujemy, że byliście z nami!

24-09-2023 20:09

Za nami 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski. Dziękujemy, że byliście jego częścią!

Nowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, nowa trasa, biegi na kilku dystansach, otwarte dla wszystkich Miasteczko Maratońskie, projekt TEAM UP! Europe i Wy – uczestnicy przepełnieni pasją i marzeniami! Dokładnie taką niedzielę sobie wyobrażaliśmy, tak to miało wyglądać i nad tym wspólnie pracowaliśmy.

Maraton Warszawski to wydarzenie nie tylko biegowe – to wydarzenie społeczne, które łączy, napawa optymizmem, wiarą i uwidacznia to, że ciężka i sumienna praca przynosi efekty.Biegacze – dziękujemy, że jesteście i że marzycie! Jesteście inspiracją i przykładem dla innych. Wolontariusze – bez Waszej energii i obecności nie dalibyśmy rady!

Kibice – napędzacie, motywujecie, wspieracie – cudownie, że daliście się zaprosić i mogliśmy wspólnie świętować. Serdeczne podziękowania ślemy również dla sponsorów, partnerów i wszystkich zaangażowanych w organizację Wielkiego Biegu. Zapisaliśmy wspólnie kolejną kartę w historii! A teraz biegniemy dalej. Gratulujemy Wam wyników, treningów, walki, kreatywności i wytrwałości.

To był piękny dzień! Dziękujemy!