29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zapraszamy na Mityng 40-Lecia Maratonu Pokoju

06-09-2019 09:09

Już tradycją się stało, że ostatni wrześniowy weekend w stolicy należeć będzie do biegaczy. To tu będą skierowane oczy wszystkich, dla których hasło „maraton” wywołuje przyspieszony rytm serca i głębszy oddech. Jednym z wydarzeń poprzedzających start 41. PZU Maratonu Warszawskiego będzie spotkanie z jego bogatą historią podczas Mityngu 40-lecia Maratonu Pokoju, który odbędzie się 28 września o godzinie 18:00 w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

To okazja do spotkania  z gwiazdami tamtych lat podczas którego nie zabraknie sentymentalnych wspomnień, rozmów, wywiadów z wyjątkowymi osobami oraz projekcji historycznych filmów.  W ramach wydarzenia odbędzie się także pokaz filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego ze znakomitą obsadą aktorską, przedstawiający historię Jerzego Górskiego, który był na samym dnie a potem dotykał gwiazd. Każdy z uczestników spotkania otrzyma upominek.

W imieniu organizatora mityngu, Klubu Sportowego Polskie Himalaje, zapraszamy wszystkich miłośników biegania, a w szczególności uczestników Maratonu Warszawskiego do rejestracji na wydarzenie.

Termin: 28 września 2019 roku, godzina 18:00

Lokalizacja: Centrum Olimpijskie im. Jana Pawła II, Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

REJESTRACJA ONLINE