24 września 2023 / September 24th, 2023


Zostań dobroczynnym bohaterem

Zapisz się do udziału w jubileuszowym 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim lub biegu towarzyszącym – Nice To Fit You Warszawskiej Dysze poprzez ścieżkę charytatywną, wesprzyj ważny dla siebie cel społeczny, a w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz numer startowy na bieg. Od początku akcji wspólnie zebraliśmy już 7 milionów złotych, które pomogły w realizacji działań organizacji charytatywnych. Pamiętaj – w słusznej sprawie biegnie się lżej!


Jak to działa?

W ramach zapisów wybierzesz jedną z kilku zaangażowanych w akcję organizacji dobroczynnych i założysz swoją wirtualną zbiórkę.

Zachęcając swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny dla Ciebie cel, będziesz zasilać swoją skarbonkę. Po zebraniu kwoty minimalnej (maraton – 450 zł, 10 km – 250 zł, sztafeta – 750 zł) w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz pakiet startowy. Twój numer będzie wyjątkowy – pobiegniesz z wyróżniającym się, pomarańczowym numerem startowym! Czekać Cię będą też niespodzianki od Fundacji.
Zapisy do udziału we wrześniowych biegach –  45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim i Nice To Fit You Warszawskiej Dysze już trwają! Wejdź na stronę rejestracji i wybierz ścieżkę charytatywną!


Stając się Dobroczynnym Bohaterem, otrzymujesz w prezencie:

– pakiet startowy
– wyjątkowy pomarańczowy numer z logo wspieranej organizacji
– gadżety i prezenty od wspieranej organizacji


Specjalnie dla biegaczy charytatywnych:

– wyznaczamy dedykowane stoisko w Biurze Zawodów do odbioru pakietów
– organizujemy specjalną strefę masaży po biegu
– organizacje dobroczynne organizują punkty kibicowania


Zobacz, jak dołączyć do akcji i zostań biegaczem charytatywnym!


Komu możesz pomóc:

To Ty wybierasz, jaką organizację charytatywną chcesz wesprzeć. Wśród organizacji partnerskich #BiegamDobrze znajdują się:

  • Fundacja Rak’n’Roll
  • Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
  • Amnesty International
  • Fundacja Spartanie Dzieciom
  • Fundacja Synapsis
  • Fundacja Wcześniak
  • Fundacja DKMS
  • Fundacja Twarze Depresji

Dowiedz się więcej o ich działalności!


Jak skutecznie prowadzić zbiórkę?

W akcji #BiegamDobrze wzięły udział tysiące biegaczy, a dzięki ich zaangażowaniu wspólnie zebraliśmy już 7 milionów złotych na wsparcie działań organizacji dobroczynnych. Jak zebrać kwotę minimalną gwarantującą udział w biegu? Co możesz zrobić, aby na swojej zbiórce zgromadzić, jak najwięcej środków? Skorzystaj ze sprawdzonych podpowiedzi i wystartuj w swoim wyjątkowym biegu jako Dobroczynny Bohater!


Materiały video

Jeżeli szukasz inspiracji, chcesz poczuć klimat akcji #BiegamDobrze i skorzystać z porad biegaczy charytatywnych – obejrzyj materiały video, które powstawały na przestrzeni lat. Widzimy się na mecie, Twojego najlepszego biegu!