24 września 2023 / September 24th, 2023


Zostań dobroczynnym bohaterem

Zapisz się do udziału w Maratonie Warszawskim lub biegu towarzyszącym poprzez ścieżkę charytatywną, wesprzyj ważny dla siebie cel społeczny, a w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz numer startowy na bieg. Wspólnie zebraliśmy już 7 milionów złotych, które pomogły w realizacji działań organizacji charytatywnych. Pamiętaj – w słusznej sprawie biegnie się lżej!


Jak to działa?
W ramach zapisów wybierzesz jedną z 8 organizacji dobroczynnych i założysz swoją wirtualną zbiórkę. Zachęcając swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny dla Ciebie cel, będziesz zasilać swoją skarbonkę. Po zebraniu kwoty minimalnej (maraton – 450 zł, 10 km – 250 zł, sztafeta – 750 zł) w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz pakiet startowy.
Zapisy do udziału w maratonie ruszają 3 stycznia 2023 roku, zapisy do biegów towarzyszących na krótszych dystansach wystartują w pierwszej połowie roku.


Stając się Dobroczynnym Bohaterem, otrzymujesz w prezencie:
– pakiet startowy
– wyjątkowy pomarańczowy numer z logo wspieranej organizacji
– gadżety i prezenty od wspieranej organizacji


Specjalnie dla biegaczy charytatywnych:
– wyznaczamy dedykowane stoisko w Biurze Zawodów do odbioru pakietów
– organizujemy specjalną strefę masaży po biegu
– organizacje dobroczynne organizują punkty kibicowania


Zobacz, jak dołączyć do akcji i zostań biegaczem charytatywnym!


Komu możesz pomóc:
To Ty wybierasz, jaką organizację charytatywną chcesz wesprzeć. Wśród organizacji partnerskich #BiegamDobrze znajdziesz: Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, Fundację Rak’n’Roll, Fundację Synapsis, Fundację Wcześniak, Polską Akcję Humanitarną, Fundację Spartanie Dzieciom, Amnesty International oraz Fundcję „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Dowiedz się więcej o ich działalności!


Jak skutecznie prowadzić zbiórkę
W akcji #BiegamDobrze wzięły udział tysiące biegaczy, a dzięki ich zaangażowaniu wspólnie zebraliśmy już 7 milionów złotych na wsparcie działań organizacji dobroczynnych. Jak zebrać kwotę minimalną gwarantującą udział w biegu? Co możesz zrobić, aby na swojej zbiórce zgromadzić, jak najwięcej środków? Skorzystaj ze sprawdzonych podpowiedzi i wystartuj w swoim wyjątkowym biegu jako Dobroczynny Bohater!


Materiały video
Jeżeli szukasz inspiracji, chcesz poczuć klimat akcji #BiegamDobrze i skorzystać z porad biegaczy charytatywnych – obejrzyj materiały video, które powstawały na przestrzeni lat. Widzimy się na mecie, Twojego najlepszego biegu!