29 września 2024 / September 29th, 2024

Warszawska Dycha – o biegu

Warszawska Dycha – 10 km dla każdego!

Stań się częścią spektakularnego biegu — weź udział w biegu na 10 kilometrów rozgrywanym równolegle z Maratonem Warszawskim. Bieg na „dychę” odbywa się cyklicznie jesienią, jako wydarzenie towarzyszące sportowemu świętu w stolicy Polski. W 2024 oku spotkamy się 29 września – w niedzielę!

Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią Wielkiego Biegu. Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania – zarówno debiutanta na dłuższym dystansie, jak i doświadczonego sportowca, który marzy o życiówce na 10 km. Możesz stanąć na starcie z kilkunastoma tysiącami biegaczy, których łączy wspólna pasja! 

 

#BiegamDobrze

Przy organizacji Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już ponad 8 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych.

Do biegu – na listę startową można zapisać się nie tylko tradycyjną opłatą, ale także poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujesz środki na wybrane cele społeczne, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujesz pakiet startowy na bieg i razem z nim pomarańczowy – wyjątkowy numer startowy. 

Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Chcesz zrobić coś dobrego przy okazji biegu? Sprawdź, jak to zrobić – zapisz się ścieżką charytatywną i podążaj za instrukcjami >>>

 

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu ulicami Warszawy, a wiesz, że bieganie to jest TO – scenariusz jest już gotowy. Dzięki Warszawskiej Dyszce, poczujesz atmosferę Wielkiego Biegu. 29 września 2024 roku, w niedzielę, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię biegania w Warszawie! Nie może Cię zabraknąć!

 


START BIEGU: 29 września (niedziela) 2024 r.
GODZINA: zostanie podana niebawem

OPŁATA STARTOWA:

  • pierwsze 500 numerów startowych, nie dłużej niż do 30 czerwca 2024 r. – 79 zł
  • od 1 lipca 2024 r. do 15 września 2024 r. – 99 zł
  • od 16 września 2024 r. (także w Biurze Zawodów) – 109 zł
Zapisy na edycję w 2024 roku – Nice To Fit You Warszawską Dychę rozpoczęły się  7 maja.
KWOTA MINIMALNA #BIEGAMDOBRZE: 250 zł uzbierane do 31 sierpnia 2024 r.
REGULAMIN: KLIK >>>