29 września 2024 / September 29th, 2024

Warszawska Dycha – o biegu

Warszawska Dycha – 10 km dla każdego!

Stań się częścią spektakularnego biegu — weź udział w biegu na 10 kilometrów rozgrywanym równolegle z Maratonem Warszawskim. Bieg na „dychę” odbywa się cyklicznie jesienią, jako wydarzenie towarzyszące sportowemu świętu w stolicy Polski. W 2024 oku spotkamy się 29 września!

Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią Wielkiego Biegu. Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania – zarówno debiutanta na dłuższym dystansie, jak i doświadczonego sportowca, który marzy o życiówce na 10 km.

Start i meta biegu zlokalizowane będą na pod Pałacem Kultury i Nauki. Plac Defilad będzie centrum biegu!

 

 

Wyjątkowy bieg towarzyszący

Warszawska Dycha startuje w ostatnią niedzielę września podczas Maratonu Warszawskiego. Możesz być częścią wielkiego święta biegania w Warszawie! Możesz stanąć na starcie z kilkunastoma tysiącami biegaczy, których łączy wspólna pasja! Spróbuj swoich sił – zadebiutuj na dłuższym dystansie lub powalcz o znakomitą życiówkę. Zapisz się na bieg!

 

#BiegamDobrze

Przy organizacji Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już ponad 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdź, jak to zrobić – zapisz się ścieżką charytatywną i podążaj za instrukcjami >>>

 

 

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu ulicami Warszawy, a wiesz, że bieganie to jest TO – scenariusz jest już gotowy. Dzięki Warszawskiej Dyszce, poczujesz atmosferę Wielkiego Biegu. 29 września 2024 roku, w niedzielę, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię biegania w Warszawie! Nie może Cię zabraknąć!

Więcej informacji o biegu już niebawem!