29 września 2024 / September 29th, 2024

Akredytacje

Szanowni Państwo,

Ostatnia niedziela września, zgodnie z tradycją, stanie pod znakiem wielkiego, sportowego święta. Jak co roku zapraszamy Państwa do zgłaszania zapotrzebowania na akredytacje prasowe na to wyjątkowe wydarzenie.


Zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego oraz biegów towarzyszących.

Wstęp do miasteczka biegowego i strefy mety biegu będzie możliwe jedynie po okazaniu akredytacji w formie opaski przyznanej przez organizatora wydarzenia.

Akredytacja MEDIA – upoważnia do wstępu do biura prasowego, przeprowadzania wywiadów na terenie imprezy oraz wykonywania zdjęć wzdłuż trasy biegu.

Akredytacja FOTO – upoważnia do wstępu do biura prasowego, prowadzenia wywiadów na terenie imprezy, wykonywania zdjęć wzdłuż trasy biegu, a także wstępu w wyznaczonym czasie do stref START oraz META (przysługuje maksymalnie jedna akredytacja FOTO na redakcję). Liczba akredytacji FOTO jest ograniczona.

W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz >>>

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca dnia 22 września.


Godziny otwarcia Biura Prasowego zlokalizowanego w Pałacu Kultury i Nauki:

  • Piątek, 22 września, 14:00 – 20:00
  • Sobota, 23 września, 10:00 – 18:00

UWAGA!

  • Jak zwykle – rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej! Do PKiN funkcjonuje wygodny dojazd metrem – na stację Metra Centrum (M1).
  • Parking przy PKiN od piątku (22 września) od godziny 18:00 do niedzieli do końca dnia (24 września) NIE BĘDZIE czynny! Parkowanie będzie możliwe jedynie na ograniczonej liczbie miejsc ogólnodostępnych wzdłuż ulic Al. Jerozolimskie oraz Świętokrzyska.
  • Skorzystaj z komunikacji miejskiej i dobrze zaplanuj przyjazd po akredytację!

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Partner of Promotion
Szymon  Nowak,
tel.: 22 858 74 58 wew. 17
tel.: 530 116 148

Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka,
zastępca Dyrektora Fundacji
magda.skrocka@maratonwarszawski.com
tel. 510 281 438