29 września 2024 / September 29th, 2024

Pamiątkowe zdjęcia z trasy maratonu!

Udział w maratonie to niezwykłe sportowe przeżycie dla każdego biegacza. Wyjątkowe emocje towarzyszą zawodnikom niezależnie od tego, czy pokonują królewski dystans w pojedynkę, czy dzielą go ze swoją drużyną w sztafecie. Utrwalone na zdjęciach będą niezwykłą pamiątką!

Bridgestone, we współpracy z Pic2Go, zapewni pamiątkowe zdjęcia uczestnikom tegorocznej Bridgestone Sztafety Maratońskiej oraz 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego.

Jeśli startujesz w tych biegach możesz uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Pic2Go z Twoimi zdjęciami z trasy i publikować je na swoim profilu Facebook, dzieląc się przeżyciami z biegu.


Jak to działa?
1. Na numerach startowych znajdują się pictagi, dzięki którym możliwa jest identyfikacja zawodników i przyporządkowanie zdjęć.
2. Aby uzyskać do nich dostęp, należy wpisać swój numer startowy w polu poniżej.
3. Każdy zawodnik Bridgestone Sztafety Maratońskiej i 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego może przeglądać, wybierać i dzielić się swoimi zdjęciami, publikując je na swoim profilu Facebook. Na platformie umieszczone będą również indywidualne statystyki z biegu, wirtualna mapa 3D i plakat.
Aktywuj swój numer startowy wpisując go w poniższym polu.

Zdjęcia będą spływać na platformę już w trakcie biegu, więc można je oglądać i publikować tuż po przekroczeniu mety! Następnie będą uzupełniane, dlatego warto wracać na platformę w kolejnych dniach i wybierać nowe zdjęcia.
Warunkiem pozyskania zdjęć jest właściwe umieszczenie numeru startowego z pictagiem na koszulce podczas biegu. Musi znajdować się z przodu, w dobrze widocznym miejscu i koniecznie w pozycji poziomej. Krzywe ułożenie lub przysłonięcie pictagu utrudni lub nawet uniemożliwi identyfikację zawodnika.