24 września 2023 / September 24th, 2023

FMW dla przyszłości!

bannerek-11

“FMW dla przyszłości”…

czyli nawet 10 000 złotych na realizację Twojego pomysłu!


DO BIEGU…

Jako organizator największych imprez biegowych w Polsce wiemy ile pracy i serca trzeba włożyć w każdy pomysł, aby go z powodzeniem zrealizować. Dlatego ogłaszamy ogólnopolski konkurs na projekty promujące i wspierające bieganie wśród dzieci i młodzieży.

GOTOWI?

Organizacja wydarzenia, zakup sprzętu, współfinansowanie obozu sportowego? Powiedzcie o Waszych pomysłach głośno! Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie wyzwania postawi przed sobą młode pokolenie biegaczy!

START!

Przeczytajcie uważnie regulamin, wypełnijcie wniosek i wyślijcie go na adres info@maratonwarszawski.comKonkurs będzie składał się z dwóch etapów.
Spośród nadesłanych przez Was propozycji jury w składzie pracowników Fundacji “Maraton Warszawski” wybierze te najciekawsze.  W pierwszym etapie jury wybierze maksymalnie 3 projekty, którym przyzna granty, oraz wytypuje projekty do drugiego etapu. W drugim etapie decyzja o rozdysponowaniu pozostałych środków będzie należała do internautów. Na wnioski czekamy do 30 września 2016 r do godz. 16:00.  Projekty, które przejdą do drugiego etapu, oraz maksymalnie trzy zwycięskie poznamy do 14 października 2016 r. Zwycięzców drugiego etapu, którym przyznamy granty ogłosimy najpóźniej do 24 października. Projekty muszą być zrealizowane do końca sierpnia 2017 r.

CO MOTYWUJE NAS DO DZIAŁANIA?

Wiemy, jak ważne jest wsparcie i pomoc innym. Dlatego w kwietniu 2015 r. zaczęliśmy pisać nowy rozdział w historii polskiego biegania. Stworzyliśmy akcję charytatywną #BiegamDobrze. Akcja towarzyszyła trzem największym imprezom biegowym Fundacji – PZU Maratonowi Warszawskiemu, PZU Półmaratonowi Warszawskiemu oraz Ekidenowi. Rozpoczynając akcję #BiegamDobrze zdecydowaliśmy, że 10% uzyskanych z niej środków będzie przeznaczane na wsparcie utalentowanej biegowo młodzieży. Tak powstał program grantowy „FMW dla przyszłości”. Dzięki biegaczom z całej Polski tegoroczna pula na granty wynosi aż 60 000 zł!

MACIE PYTANIA?

Kierujcie je na adres info@maratonwarszawski.com lub tel. +48 737-444-810.

Warto się zmobilizować, kolejne rozdanie dopiero za rok!

 

REGULAMIN   FORMULARZ