29 września 2024 / September 29th, 2024

Strefy Kibicowania

 

Aby wspierać biegaczy należy ustawić się w strefie startu i mety lub… na trasie biegu. Dzięki nowej lokalizacji finiszu możliwe jest nawet połączenie tych opcji – korzystając z metra możecie prosto i szybko przemieszczać się po mieście, tym samym dopingując biegaczy w kilku lokalizacjach – przy Metrze Dworzec Gdański, Młociny i Stadion Narodowy. Na trasie znajdą się 34 strefy stworzone przez organizatorów, sponsorów, partnerów, organizacje #BiegamDobrze, dzieci, dorosłych, muzyków, fanów, bliskich… Będzie się działo!

 

FAN ZONY DLA RODZIN


to miejsca, w których przygotowaliśmy bezpłatne animacje dla dzieci. Pod od okiem animatorów najmłodsi kibice będą mogli zrobić swoje gadżety do kibicowania, wykonać tatuaże, pomalować buźki, a to wszystko w towarzystwie muzyki, sportowych emocjami i przy gorącym dopingu dla biegaczy.
Jak co roku szczególnie mocno kibiców i biegaczy przywita Dzielnica Bielany (kliknij, by zobaczyć dokładną lokalizację). Muzyka, konkursy sportowe i animacje dla dzieci – zapraszamy do Bielańskiej Strefy Kibicowania na skrzyżowaniu ul. Podleśnej i Lektykarskiej.

 

STACJE KIBICOWANIA

Aż 11 stref kibicowania przygotowali Partnerzy wydarzenia: Nationale-Nederlanden, New Balance, Nice To Fit You, Bridgestone, Lech, Zdrofit, Magnesia i Lux Med, a w kilkunastu mniejszych punktach będziecie mogli dołączyć do wolontariuszy z organizacji dobroczynnych biorących udział w akcji #BiegamDobrze i posłuchać zespołów muzycznych zagrzewających biegaczy do walki na trasie.
 
Więcej o atrakcjach przygotowanych dla kibiców przez weekend 23-24 września przeczytacie TUTAJ >>>
Zapraszamy na Wielki Bieg!

Kliknij w obrazek, by powiększyć.