29 września 2024 / September 29th, 2024

Team Up! Everyone – instrukcja

Wystartował międzynarodowy projekt Maratonu Warszawskiego dla amatorskich zespołów biegowych. TEAM UP! EVERYONE to wyjątkowa klasyfikacja drużynowa Maratonu Warszawskiego, która oparta jest o format TEAM UP! Europe – rywalizację profesjonalistów. Dla najlepszego amatorskiego teamu przewidziana jest nagroda finansowa. Udział w projekcie jest darmowy. 


Jak wziąć udział w rywalizacji TEAM UP! Everyone? Przede wszystkim – trzeba mieć już nadany numer startowy 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego. To warunek absolutnie konieczny, dlatego jeśli chcesz stworzyć swój zespół albo ktoś chciał Cię do zespołu zaprosić – opłać swój start i jak tylko przy Twoim nazwisku pojawi się numer – możesz działać. 

Po drugie – pomyśl, z kim chciałbyś taki zespół stworzyć. Znajomi z pracy, nieoficjalne (albo oficjalne kółko biegowe), kilka osób z tej samej miejscowości – klucz jest dowolny. Zacznij od porozmawiania z jedną, dwoma osobami i jeśli będzie chęć – działajcie. 

Jeden z Was musi zostać kapitanem zespołu. Jak to zrobić? Jeśli masz już numer startowy to w panelu rejestracyjnym maratonu na Twoim koncie powinien już znajdować się przycisk “Utwórz drużynę”. System każe wybrać Ci nazwę i… już. Teraz możesz wysłać kilka zaproszeń. W okienku wyszukiwarki wpisz numer osoby, którą chcesz zaprosić (dlatego warto porozmawiać wcześniej i zapytać chętnych o numer startowy), zaznaczyć ją i kliknąć „Zaproś”.

 

Pamiętaj, że drużyna to minimum trzy osoby, a maksimum cztery ORAZ przynajmniej po jeden osobie z obu płci. Dlatego w momencie, gdy dwie pierwsze osoby zaakceptują Twoje zaproszenie Twoja drużyna będzie teoretycznie kompletna, jednak niespełnienie drugiego warunku sprawi, że nie przejdzie ona drugiego etapu weryfikacji. 

 

Jeśli ktoś przyjmie Twoje zaproszenie – otrzymasz powiadomienie mailowe. Tak samo jeśli je odrzuci. Może się też zdarzyć, że ktoś wycofa się z Twojej drużyny – wtedy także dostaniesz komunikat i będziesz mógł uzupełnić skład o brakującą osobę. 

 

A o jeśli nie jesteś kapitanem? To proste – jeśli dostaniesz zaproszenie to system wyśle Ci automatyczną wiadomość mailową. A potem już od Ciebie zależy czy je zaakceptujesz czy nie. Albo – które wybierzesz bo jedna osoba może zostać zaproszona do kilku drużyn. Ale wybrać będzie mogła wyłącznie start w jednej! 

Dobrej zabawy! Do zobaczenia na starcie 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego!