29 września 2024 / September 29th, 2024

Krok po kroku

#BiegamDobrze to największa akcja charytatywna w Polsce, która towarzyszy imprezom biegowym. Uczestnicy akcji zebrali wspólnie już ponad 5 milionów złotych na cele dobroczynne! 

Dzięki #BiegamDobrze Twój udział w akcji i sięgnięcie po Koronę Warszawy będzie miało podwójne znaczenie. Zebrana przez Ciebie kwota to realny wkład w poprawę jakości życia oraz leczenie osób chorych na raka. Dzięki takim osobom, jak Ty Fundacja Rak’n’Roll może propagować pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z ciężką chorobą.

 

Zarejestruj się do udziału na jeden z dostępnych stylów: alpejski, oblężniczy lub turystyczny. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twoją ekspedycję po Koronę Warszawy.

 

 

 

 

Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

 

 

 

Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 100 zł  fundusze zasilą konto Fundacji Rak’n’Roll, a Ty otrzymasz numerowaną licencję uprawniającą go do startu w zawodach i zdobycia 6 szczytów Korony Warszawy.

 


Nie zatrzymuj się w połowie drogi na szczyt! Po zdobyciu licencji swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej, a zgromadzone przez Ciebie środki pomogą podopiecznym Fundacji Rak’n’Roll, którzy codziennie stawiają czoła swoim wyzwaniom.

 

A jeśli się nie uda?

Nie ma takiej opcji! Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na nasz cel charytatywny.